Rekonstrukce

Kompletní rekonstrukce domů, bytů, bytových jader, koupelen, včetně dodávky osvědčených a kvalitních materiálů renomovaných výrobců.


Rekonstrukce bytových jader

Realizujeme kompletní rekonstrukce bytových jader formou sádrokartonu nebo vyzdění. Samozřejmostí je dodávka veškerých materiálů (obkladů, dlažeb, sádrokartonů, vodoinstalačních, elektroinstalačních materiálů, sanitární keramiky a doplňků) a instalací dle přání zákazníka.

Rekonstrukce probíhá v následujících krocích:
  • demontáž stávajícího bytového jádra a ekologická likvidace veškerého demontovaného  mateiálu
  • provedení příček nového jádra podle přání investora (sádrokarton / YTONG)
  • provedení elektroinstalace, vodoinstalace, vzduchotechniky a dalších prací
  • montáž a pokládka (obklady a dlažby, betonové stěrky) a jiné, dle přání zákazníka
  • zednické zapravení a výmalba, pokládka podlahovin (plovoucí podlaha, vinyl, lino atd.)
  • kompletace a montáž zařizovacích předmětů
  • předání díla objednateli

Realizace rekonstrukce standardního bytového jádra je prováděna dle složitosti zakázky a za dodržení všech technologiských postupů v rozmenzí 10-15 dnů.


Rekonstrukce koupelen

Ke každé prováděné realizaci přistupujeme individuálně. Samozřejmostí je bezplatná prohlídka objektu (zaměření, poradenství ohledně stavebních postupů a vhodně zvolených materiálů), která je základem pro vytvoření cenové nabídky.

Při rekonstrukcích koupelen pracujeme nejen s osvědčenými materiály renomovaných  prodejců a výrobců ( SIKO, M.B KeramikaMK Keramika, Ceresit ...), ale i s materiály, které si sami zajistíte.


 Rekonstrukce bytů a domů

Zajistíme kompletní rekonstrukci bytů, domů i nebytových prostor podle Vašeho přání. Rekonstrukce provádíme "na klíč" nebo s Vámi zajištěným materiálem.

Pro Vaši stavbu zajistíme veškeré potřebné stavební prvky, jako jsou okna, dveře, obložky, podlahy, koberce , elektro, sanitární keramiku, topení, zateplení a další.

Comments are closed.